Wie wij zijn

Wij zijn een stichting die ondersteuning biedt aan mensen die net overal buiten vallen in de vorm van voedsel en goederen. Bij goederen kunt u bijvoorbeeld denken aan huisraad, speelgoed, huishoudelijke artikelen, etc.etc. Deze goederen worden gedoneerd door bedrijven en particulieren en worden via een loting systeem verdeeld onder onze leden. Uiteraard vragen wij hiervoor GEEN geld aan onze leden.

Momenteel zijn wij flink aan het groeien en hebben wij reeds meer dan 1900 leden en 7 ophaalpunten. Ons doel is om verder uit te groeien om alle minima in Noord Holland van hulp in goederen en/of voedsel te kunnen voorzien.

Onze ophaalpunten kunt u vinden in:

  • Alkmaar
  • Anna Paulowna
  • Dirkshorn
  • Heerhugowaard (Schilderwijk)
  • Heerhugowaard (Stad van de Zon)
  • Grootebroek
  • Noord Scharwoude

Heeft u vragen of opmerkingen, mag u natuurlijk altijd even contact met ons opnemen.
Voor contact verzoeken wij u gebruik te maken van het contactformulier.