Verjaardag van de stichting

Gister was onze stichting officieel 2 jaar geworden en dat hebben wij heel groots gevierd.

Ramona en Leonie zijn vandaag bij de matchveiling van Stichting Doesgoed geweest. Hun motto was “wij willen opvallen zodat iedereen ons weet te vinden, nou dat gaat zeker lukken met 10 autoraamstickers, 2 beach vlaggen en maar liefst 8 reclameborden voor aan de gevel.

Vlak voor de matchveiling al een super match gemaakt met dank aan stichting doesgoed. Daarbij krijgt onze stichting ook nog eens 1000 flyers dubbelzijdig bedrukt en 10 posters op A3 formaat.

Onze Toppers Anita en Miranda hebben ook niet stil gezeten vandaag. Zij waren bij de opendag van het horizon college waar onze opslag gevestigd is. Helaas hebben zij het zo druk gehad dat ze vergeten zijn om een paar leuke foto’s te maken. Hopelijk komen we nog via andere kanalen leuke foto’s van deze dag tegen. Dan zullen wij die uiteraard plaatsen. De dames hebben met heel veel mensen gesproken. En we zijn benieuwd wat daar allemaal nog uit voortkomt.

Voor onze dames en het team was het dus echt een topdag.